ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 54.196.114.118
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 29.03.2024 12:56

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 29.05.2010 |Голосов: 0
19 травня відбулася звітно-виборна конференція районної організації Партії регіонів. Першочерговим питанням, яке стояло на порядку денному, були вибори лідера районної організації партії. На зібранні вели мову також про затвердження заходів на виконання рішень ХІІ з’їзду Партії регіонів та про вибори делегатів на обласну партійну конференцію. В роботі зібрання взяли участь представники обласної організації - завідувачка оргвідділом. К. П. Чередник, керівник по зв’язках із засобами масової інформації Л. М. Сингаївська, а також голова Андрушівської райдержадміністрації Б. Р. Мазур. К. П. Чередник внесла пропозицію обрати голово районної організації Партії регіонів Л. Д. Яцюк у зв’язку з тим, що пішов із життя колишній її лідер В. Г. Гладунець, котрий, по суті, розбудовував районну парторганізацію. Після обговорення кандидатури головою районної організації Партії регіонів одноголосно було обрано Людмилу Дем’янівну Яцюк. Голова райдержадміністрації Б. В. Мазур у своєму виступі висловив сподівання, що новообраний голова районної організації Партії регіонів, члени партії сприятимуть у подоланні проблем, які стоять на шляху до піднесення соціально-економічного розвитку нашого району, розбудови держави.
Ольга МЕЛЬНИК.
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 15.05.2010 |Голосов: 0
9 травня в село Степок на урочистий мітинг з нагоди відкриття нового обеліска на братській могилі прибули почесні гості - депутат Верховної Ради України, голова обласної організації Народної партії М. М. Рудченко, голова райдержадміністрації Б. В. Мазур, голова районної ради В. Б. Шпаківський, голова правління ВАТ "ЕК "Житомиробленерго” А. В. Левицький та інші. Почесні гості, сільський голова Н. П. Войцехівська та директор місцевого господарства П. В. Юянець відкрили пам’ятник. Коли навесні стихія зруйнувала обеліск, громада села звернулася за допомогою до М. М. Рудченка. За його сприяння, а також за підтримки приватного підприємця Є. Я. Гринишина, директора СТОВ "Хлібороб” П. В. Юянця, голови районного осередку Народної партії П. С. Роя, генерального директора ТОВ "Новобуд” ЮП В. П. Мельника, начальника райвідділу культури і туризму Г. І. Білецької, директора Степківської ЗОШ І-ІІІ ст. Л. А. Степаненко, директора будинку культури В. М. Каліна було відтворено пам’ятник загиблим воїнам. Сільський голова Н. П. Войцехівська щиро дякувала всім, хто долучився до доброї справи, за плідну співпрацю. Із 65-річчям Великої Перемоги степківчан вітали почесні гості, ветеран-інвалід Великої Вітчизняної війни із Корчмищ П. Г. Кузьмінський, учні місцевої школи, а вчителька-пенсіонерка П. О. Мисник прочитала власний вірш про визволителів села. Народний депутат М. М. Рудченко щиро дякував ветеранам за мужність і героїзм, запевнив, що й надалі надаватиме посильну допомогу сельчанам в реконструкції під’їзної дороги до села. Голова райдержадміністрації Б. В. Мазур висловив вдячність колишнім фронтовикам за відвагу, проявлену в роки Великої Вітчизняної війни, а також за трудовий подвиг при відбудові зруйнованого фашистами господарства, бажав здоров’я і довголіття. Колишніх фронтовиків та всіх присутніх на мітингу вітали піснями працівники районного будинку культури Вадим Гонзецький та Лілія Самплавська. Корзини квітів, вінки, букети яскраво-червоних тюльпанів, як данина пам’яті, лягли до підніжжя обеліска. Хвилюючим і незабутнім був момент, коли сільські жінки за християнським звичаєм настелили братську могилу воїнів-визволителів, поклали туди калач, печиво та цукерки. На мітингу грав духовий оркестр, сільський голова зачитала імена загиблих степківчан, а присутні хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять. Біля нового обеліска та могили загиблих визволителів на згадку сфотографувалися депутат Верховної Ради України М. М. Рудченко (четвертий зліва), керівники району, села та ветерани.
Марія КОБИЛЯНСЬКА.
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 15.05.2010 |Голосов: 1
І знову заквітчаним травнем прийшло на нашу землю бажане, дороге, незрівняне свято Перемоги. Зранку небо сплакнуло дощем, обмивши душі полеглих у Великій Вітчизняній війні, а потім сонце заграло в литаврах святкового маршу, засяявши посмішками на обличчях учасників параду, відбившись у блиску нагород, що прикрашали груди фронтовиків, трудівників тилу.
Святкова колона, яку, як і годиться, очолюють ветерани, зупиняється біля обеліска Слави, де горить Вічний вогонь і несуть почесну варту сьогоднішні захисники Вітчизни, охороняють пам’ять про полеглих андрушівчан закучерявлені білокорі берези. Далі колона направляється на Алею Слави. Квіти лягають до місця вічного спочину полеглих за визволення Андрушівки бійців Червоної Армії. Відкриваються урочистості мелодією Гімну України, звучать вітання ведучих, які, карбуючи кожне слово, перегортають сторінки історії, котра нагадує, що 12 тисяч жителів нашого району воювали в діючій армії, боролися з ворогом у партизанських загонах і антифашистському підпіллі. Кожен крок до Перемоги, кожен день, кожна хвилина війни були скроплені людською кров’ю, оплачені життям 27 мільйонів синів і дочок нашої великої багатонаціональної країни. Пам’ять про них, а також про закатованих, знищених ворогом мирних жителів під звуки церковних дзвонів андрушівчани вшанували хвилиною мовчання. Глибоку вдячність визволителям і трудівникам тилу висловили у своїх виступах голова районної державної адміністрації Б. В. Мазур, командир військової частини А-1912 І. Є. Жеребецький, ветеран Великої Вітчизняної війни М. С. Яцюк, учень Андрушівської гімназії Олег Байбула. Вірність бойовим традиціям, готовність за першим покликом захистити рідну Батьківщину від ворога продемонстрували правнуки фронтовиків - і ті, що пройшли карбованим кроком перед монументом Слави, і ті, що поклали ялинову гірлянду, букети живих квітів до його підніжжя, і ті обдаровані юнаки і дівчата, котрі в театралізованих сценах відтворили героїку і драматизм воєнної епохи. Відлунням війни і немеркнучої пам’яті про визволителів над старовинним парком пролунав військовий салют. Ветерани, вдячні андрушівчани поклали квіти і до монумента Слави, і до погрудь Героїв Радянського Союзу та кавалерів ордена Слави, і до плит, на яких викарбувані імена загиблих у війну наших земляків. День Перемоги - це єдине свято, в якому радість і сльози, вдячність і пам’ять сплелися у нев’янучий вінок - один для всіх визволителів-фронтовиків і тих, хто вже в мирний час пішов за межу вічності, вінок, який ніколи не зів’яне. Цим свято не закінчилося. Воно продовжувалося біля імпровізованої сцени, де пісні, музику і танці дарували присутнім учасники художньої самодіяльності. А за накритим столом ветеранів частували солдатською кашею, бажали відсвяткувати ще не одну переможну весну.
Лідія Наконечна.
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 30.04.2010 |Голосов: 1

Новопризначений голова районної державної адміністрації подякував за високе довір’я Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу, голові облдержадміністрації Рижуку Сергію Миколайовичу, першому заступнику голови облдержадміністрації Олещенку Миколі Миколайовичу. Свій виступ Борис Валентинович почав з того, що, йдучи на посаду голови райдержадміністрації, усвідомлює, що це надто відповідальна робота, а йому, як корінному андрушівчанину, не байдуже, як буде жити наш район, в якому напрямку йтиме його розвиток. Наголосив, що буде тісно співпрацювати з громадою району, депутатським корпусом, із усіма, хто вболіває за долю нашого краю. При цьому вимагатиме від керівників організацій, підприємств, установ, сільськогосподарських товаровиробників, приватних підприємців відповідального ставлення за доручену ділянку роботи, бо від їх уміння організувати справу на місцях залежать результати нашої спільної праці. А проблем, невирішених питань у нас є чимало, наголосив Б. В. Мазур. Якщо говорити про виробничу сферу, то першочерговим завданням є відновлення роботи Андрушівських цукрового та спиртового заводів. На повну потужність має запрацювати і ТОВ "Андрушівський маслосирзавод” за умови тісної кооперації виробника та переробника. Маємо сприяти розвитку малих підприємств. Наш район - сільськогосподарський, підкреслив виступаючий, а тому серед першочергових завдань є відновлення бурякоцукрової галузі, розвиток молочного та м’ясного скотарства. Ми будемо всіляко підтримувати і допомагати, так би мовити, своїм рідним господарствам, які обробляють землю, займаються тваринництвом, забезпечують людей роботою. Впровадження енергозберігаючих технологій, вирощування економічно вигідних культур, розвиток усіх форм господарювання на землі, підвищення ефективності галузі - це наше завдання, на виконання якого ми повинні організовувати і націлювати людей. Також ми маємо зацікавлювати інвесторів вкладати кошти в аграрний сектор району. Це має бути пріоритетом у роботі управління агропромислового розвитку, відмітив голова райдержадміністрації. Важливим напрямком роботи є розвиток соціальної сфери, турбота про людей. Ми повинні знати про все, що їх хвилює, вчасно надавати необхідну соціальну допомогу. В першу чергу - не допустити боргів по заробітній платі, оперативно реагувати на звернення громадян. Якщо говорити про освіту, то ми повинні успішно завершити навчальний рік та провести оздоровчу кампанію. Зокрема, забезпечити роботу ДОЗ «Чайка». Необхідно також завершити реставраційні роботи в Андрушівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та капітальний ремонт даху у Глинівецькій загальноосвітній школі. Найближчим часом маємо провести ремонт терапевтичного відділення ЦРЛ, кочегарки. Не менш важливим є збереження існуючої мережі клубних установ та утримання їх приміщень в належному стані. На часі - капітальний ремонт приміщення районного кінотеатру. Серйозної уваги потребує розвиток фізичної культури і спорту. Цій галузі приділялося дуже мало уваги. На постійному контролі буде питання утримання в належному стані доріг в усіх населених пунктах, а також газифікації ряду населених пунктів. Слід негайно завершити роботи з благоустрою міста, селища та сіл району, облаштувати освітлення їх вулиць, наголосив Б. В. Мазур. А щоб впоратися з усіма цими завданнями, повинні бути на рівні виконавча та трудова дисципліна. Щоб це стало для всіх нормою, будуть застосовуватися різні методи впливу. Правоохоронні органи повинні зробити все, що стосується дотримання законності і правопорядку в районі. - Хотів би сказати і про роль в усіх цих аспектах нашої діяльності управлінь, відділів райдержадміністрації та районних служб. Ми повинні працювати для людей, розуміти їх проблеми й допомагати їх оперативно усувати, а не створювати штучні перешкоди в ході їх вирішення. Якщо будуть виявлені такі факти, то застосовуватимуться суворі заходи впливу,- наголосив голова райдержадміністрації. Напередодні 65-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні вшануємо кожного ветерана, а День Перемоги проведемо на високому рівні.
На завершення Б. В. Мазур висловив сподівання на тісну співпрацю з усіма жителями району.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 30.04.2010 |Голосов: 0
В ніч з 25-го на 26-е квітня 1986-го року стався вибух 4-го реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Це - найстрашніша техногенна катастрофа за всю історію людства. Але атомна станція після аварії продовжувала працювати ще 14 років і була офіційно виведена з експлуатації тільки в 2000-ому. На жаль, вона й зараз небезпечна для всієї Європи. Але радіоактивний порох - не єдина загроза. На станції досі знаходиться понад двадцять п’ять тисяч касет з відпрацьованим ядерним паливом.
Вчені-оптимісти стверджують - остаточне рішення проблеми Чорнобиля можливе не раніше 2064-го року.
Минулого понеділка біля пожежної частини нашого міста зібралися представники трудових колективів райцентру, учні міської школи № 1 та гімназії, щоб вшанувати подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці митрофорний о. Миколай Климчук освятив пам’ятний знак героям Чорнобиля, який з власної ініціативи і за власні кошти виготовив приватний підприємець, меценат Гринишин Євгеній Ярославович. Як вічний біль і вічна пам’ять звучать слова, написані на пам’ятному знакові: "Чернобыльская катастрофа - это испытание, данное Господом, чтобы предостеречь человека от более страшных ошибок. Человек по незнанию, беспечности и жадности может стать опасным для всей живой земли. Но Бог дал это испытание тем, кто был в состоянии с ним справиться. Чернобыльцы-спасатели заслужили высшую награду, возможную на земле - быть приравненными к Божьей рати”. За людяність і шану до земляків - ліквідаторів аварії на ЧАЕС, патріотизм, почуття відповідальності і обов’язку, високий гуманізм висловлюємо родині Гринишиних щиру вдячність від усіх жителів району. Перед присутніми виступив начальник районного відділу МНС України в Житомирській області Кобилинський М. В., учні гімназії, які говорили про героїчну працю ліквідаторів-земляків. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять померлих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. А потім від вдячних земляків до пам’ятного знака були покладені вінки, корзини та букети живих квітів.
Марія ОЛЕКСЮК.

 
« 1 2 ... 145 146 147 148 149 »