ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.204.218.79
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 28.03.2024 15:06

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Архив новостей

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Каталог статей
Визволення Андрушівщини [15]
Визволення Андрушівщини
Походження назв населених пунктів району [34]
Земляки Андрушівщини [24]
Цікаві матеріали про Андрушівщину [27]
Перебування відомих особистостей на Андрушівщині
Геральдика Андрушівщини [4]
Історія Андрушівки [18]
Історія Андрушівського району
Главная »
АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 22.12.2009 |Голосов: 2

Одвічна турбота селянина - вча­сно і добре обробити землю, а вона, така неоднакова скрізь, по­требує уваги, розуму, спостереж­ливості. Обираючи місце для поселення, люди уважно придивлялися до цієї місцевості, визначали, який там ґрунт, чи добре захищене від не­годи і лихих людей місце, чи легко її, цю землю, обробляти. Це все відбилося в назві села Степок.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Це невеличке село теж має свою легенду про походження своєї назви. Біля невеликого лісу стояла корчма. До неї часто заходили заробітчани та селяни ближніх сіл, віддаючи зароблені гроші за четвертак горілки. З часом селянські двори розорялись і селяни вже працювали за борги в корчмаря. Цього селяни не витримали. Терпіння їхнє лопнуло. Таке життя стало нестерпним: набридло панське ярмо та обдурювання корчмарем. Розгнівані селяни зруйнували корчму, зрівняли з землею, щоб більше не пропадала даром їхня праця.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Назва села походить від назви містечка Паволочі. Власник земель, на яких зараз розташоване село, посилав кілька сімей на шлях від Котельні до Паволочі, щоб ці люди охороняли дорогу від грабіжників і щоб подорожні люди мали можливість відпочити в дорозі.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Тарасівка Довгий час село називалось Слобідкою. Його жителі розповідають, що першими поселенцями тут були заробітчани. Так і жили кожен собі із своїм горем, у найми ходили найматись.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 2

Поселення, яке виникло на території сучасного села Крилівка дуже давнє, хоч перша згадка про село відноситься до початку XVIII століття. Легенд про походження назви села є декілька. Наведу найбільш поширені в народі.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 2

Раніше село називалось Вербів. Поширена легенда про походження назви Вербів така: «Це діялось за часів навали татаро-монгольської орди. Татари вдерлися в село після оборони поселення. Сили були нерівні. Вони повбивали чоловіків, жінок, а дівчат і дітей забрали в полон. А найбільш хороброго захисника - коваля, прив’язали до верби і спалили. Але відродились верби, облиті весняними дощами. І пішли з коренів верб пагони, зазеленіли. Жителі розсаджували ці пагінці у своїх садибах. Отак і заквітчувалось село вербами, які й досі зеленіють на околицях села, прикрашаючи Вербів своєю вічною красою. Це легенда. Але ще є й історична довідка про походження назви села Вербів. За часів Київської Русі на границях країни були сторожові пости, які попереджали населення про напад кочівників на Русь.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Поширена легенда про походження назви цього поселення така: Загадково, по-змовницьки шумів ліс. Здавалось, йому не буде кінця-краю. Так думали прихожани. Але мужніх і дужих людей ніщо не лякало.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Великий князь Київський Ярополк Святославович (старший син Святослава Ігоровича), вів боротьбу з братами: Олегом - князем Древлянської землі і Володимиром - тодішнім Новгородським князем. У 977 році Ярополк захопив володіння князя Олега, а самого Олега було вбито. Володимир з найнятою дружиною варягів завоював згодом Полоцьке князівство і здобув Київ. Тоді Ярополк втік до міста Родні, де був вбитий. Це дані історичні.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Впродовж віків людську діяльність завжди супроводжували різноманітні символи: віри, влади, полювання та інше. Вони з’являлися в усіх народів на стадії родового патріархального устрою для позначення власності, що належить родові, а з виникненням приватної власності- окремим родинам. Поняття «герб» як графічний малюнок, що має певне символічне значення, виникло в Західній Європі в ХІ-ХІІ століттях за часів хрестових походів. Тоді постала і геральдика- мистецтво герботворчості і водночас наука, що регулює закони складання і вживання гербів. Поступово сформувалося кілька різновидів гербів: загальнодержавні, земельні (окремих земель або адміністративних територій), міські, організаційні (цехові, братські і ін.), родові (фамільні).

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Місцеві жителі «івами» називають верби. Існує легенда,що верби над річкою Ів’янкою-це дівчата, які у сиву давнину, не дочекавшись своїх суджених (з мандрів-заробітчан, і чумаків, а з походу-козаків), виходили на берег річки і від смутку ставали вербами (плакучі верби).

1-10 11-20 ... 81-90 91-100 101-110 111-120 121-122 « 1 2 ... 9 10 11 12 13 »