ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.142.196.27
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 18.04.2024 21:10

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

«  Травень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2012 » Травень » 08
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 08.05.2012 |Голосов: 0
Наближалися 36-і роковини Великої Перемоги. Колгосп «Дружба» на той час був великим господарством, до якого входили села Городківка (центр), Мала П’ятигірка, Камені, Жерделі, Бровки Другі. В жодному з цих сіл не було пам’ятника солдату-визволителю. Тож вирішили в день святкування 36-ї річниці Великої Перемоги в честь тих, хто не повернувся з фронтів Великої Вітчизняноївійни, відкрити в Городківці пам’ятник, а в інших селах, де розміщувалися відділки, - пам’ятні знаки. Чимало роботи випало тоді на долю голови Городківської сільської ради Д. І. Шумила: в художній майстерні обласного центру замовили пам’ятник, в Латвії - 200 кущів троянд, які відразу й висадили. Правління колгоспу «Дружба», яке очолював М. М. Мокрицький, виділило кошти. Активну допомогу у всьому надавали учнівський та педагогічний колективи місцевої школи на чолі з її директором Т. М. Маковецькою. Незабутнім був той день Перемоги. На сільський майдан зійшлося майже все село. Плакали солдатські вдови, матері, рідні тих, хто не повернувся з кривавих фронтових доріг. Їм здавалося, що то їх кохані, сини, батьки стали перед ними - з каменю… Виблискували бойові нагороди на грудях фронтовиків, їм всі дякували за завойований мир, були названі імена 176 жителів села, які полягли за Батьківщину, прозвучав салют в їх честь. В цей же день були відкриті пам’ятні меморіальні плити з висіченими на них іменами сельчан, котрі не повернулися з фронтів: Мала П’ятигірка - загинуло 63 чоловіки, Камені - 68, Жерделі - 25, Бровки Другі - 25. Духовий оркестр під керівництвом В. В. Кебала виконував пісні періоду Великої Вітчизняної війни. Немало років промайнуло з тих пір, багато подій пішло в небуття, а ця залишилася в пам’яті людській. Під кінець мітингу пішов теплий травневий дощик, а потім люди розстелили рушники, виклали взяті з дому харчі і за народною традицією поминали усіх, хто не повернувся з Великої битви. Той пам’ятник стоїть і досі як символ непереможності нашого народу.
 
Василь Гребенюк
с. Малі Мошківці